კვირა, 17 ოქტომბერი 2021
CAC-CACIB FCI "Batumi Cup 2021", "Iveria Star 2021" და "Golden Fleece 2021"

ამა წლის 11, 12 და 13 ივნისი ქალაქ ბათუმი ჩატარდა საერთაშორისო გამოფენები CAC-CACIB FCI რანგის,"Batumi Cup 2021", "Iveria Star 2021" და "Golden Fleece 2021".

11 ივნისი 2021 12 ივნისი 2021 13 ივნისი 2021

 
გამოფენის ორგანიზატორი:
 
 
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
 
 
გამოფენის სპონსორები:
 
"Purina Pro Plan"
პრემიუმ კლასის საკვები ძაღლებისთვის

 

ექსპერტები:

ზაზა ომაროვი
(საქართველო) 
ოლგა გონჩარუკ
(უკრაინა)
რეფეტ ჰადჟიჩი
(ბოსნია და ჰერცეგოვინა)

 


 
გამარჯვებულები "Batumi Cup 2021":
 
Best in Baby Show
1. Caucasian Shepherd Dog, 045, HARUNA, male, owner: Kochalidze A.
2. Labrador Retriever, 207, MOONLIGHT SCARLETT DUCKERBLACK, female, owner:
3. Beagle, 251, BEAGLE INN’S NIRVANA, female, owner: Dahkoshvili U.
 
Best in Puppy Show
1. Deutscher Schaferhund, 005, BALTO GEODOG, male, owner: Gvaladze D.
2. Yorkshire Terrier, 100, NAOMI SHELI ZHIGO, female, owner:
3. Golden Retriever, 180, PIHOO, male, owner:
 
Best in Junior Show
1. Bichon A Poil Frise, 220, GLAMOURKENNEL ZHASTIN-ZHERAR, male, owner: Batiashvili V.
2. Beagle, 155, SIMONALAND SEVARRA, female: Owner: Miroshnichenko E.
3. Shih-Tzu, 244, CRISANTEMO DEL CAUCASO PERLA D’AMORE, female, owner: Chikashua M.
 
Best in Groups
Group 1:  Welsh Corgi Pembroke, 021, LINIA SUDBY IZABELLA, female, owner: Voyanko A.
Group 2:  Rottweiler, 064, KAY ROTTENSHILD, male, owner: Asatiani G.
Group 3:  Fox Terrier(S/H), 090, PINNACLE AMANDA TO KANIX, female, owner: Evans, Veshapidze & Valueva
Group 4:  Dachshund Kaninchen (L/H), 111, AGATA KRISTI SHARLEN ODESSA, female, owner: Sidelnikova E.
Group 5:  American Akita, 119, INDEVOR TOO HOT FOR YOU, male, owner: Stepanov N.
Group 6:  Beagle, 157, BEAGLE INN’S HALL OF FAME, male, owner: Mujiri S.
Group 7:  Deutsch Drathaar, 165, ARNO FROM EGERWEISE, male, owner: Bakhia M.
Group 8:  Golden Retriever, 197, SAMMY OZZY, male, owner: Chkhaidze V.
Group 9:  Caniche Moyen, 225, NICE STEPS FOR ME ONLY, male, owner: Nad J.
 
Best Couple
1. American Akita, 219/220, owner: Chekalina O.
2. Rottweiler, 065/067, owner: Matcharashvili D.
3. Bichon A Poil Frise, 220/221, owner: Batiashvili V.
 
Best Kennel
1. Deutscher Schaferhund, “GEODOG”, owner: Sutidze Z.
 
Best Veteran
1. Rottweiler, 065, LEGA ISNIS UBNIDAN, male, owner: Matcharashvili D.
2. Dachshund mini (L/H), 111, AGATA KRISTI SHARLEN ODESSA, female, owner: Sidelnikova E.
3. Billdog, 034, SHERVUDSKIY SJURPRIZ DISCOVERY DLYA PR, female, owner: Khelmitskaya E.
 
Best in Show
1. Caniche Moyen, 225, NICE STEPS FOR ME ONLY, male, owner: Nad J.
2. American Akita, 119, INDEVOR TOO HOT FOR YOU, male, owner: Stepanov N.
3. Fox Terrier (S/H), 090, PINNACLE AMANDA TO KANIX, female, owner: Evans, Veshapidze & Valueva


გამარჯვებულები "Iveria Star 2021"
:
  
Best in Baby Show
1. Chow Chow, 145, ALBUS REGNUM ESMA,female, owner: Nikoleishvili & Imedaeva.
2. Labrador Retriever, 228, FITELLI NORA, female, owner: Kharchilava E.
3. Malinois, 013, ARGO PROMISSA TERRA, male, owner: Gogichaishvili T.
 
Best in Puppy Show
1. Deutscher Schaferhund (L/H), 005, BALTO GEODOG, male, owner: Gvaladze D.
2. Australian Shepherd Dog, 002, ANSERVISH PUDDING, male, owner:
3. Caniche Toy, 249, NOAVEL ART COCA COLA, female, owner:
 
Best in Junior Show
1. Labrador Retriever, 229, GOTFARTHER SPECIAL SECRET, male, owner: Morozova A.
2. Bichon A Poil Frise, 242, GLAMOURKENNEL ZHASTIN-ZHERAR, male, owner: Batiashvili V.
3. Beagle, 172, SIMONALAND SEVARRA, female: Owner: Miroshnichenko E.
 
Best in Groups
Group 1:  Welsh Corgi Pembroke, 026, STYLE LIFE DREAMS ARE REAL, female, owner: Kosarenko L.
Group 2:  Bulldog, 033, GELLERT GRINDEWALD, male, owner: Smirba T.
Group 3:  Yorkshire Terrier, 121, WIND OF CHANGE FOR STEEL PLATINUM, male, owner: Vaneeva M..
Group 4:  Dachshund Kaninchen (W/H), 127, BESLA IT MARINY KURANOVOY, female, owner: Markova A.
Group 5:  American Akita, 136, INDEVOR TOO HOT FOR YOU, male, owner: Stepanov N.
Group 6:  Beagle, 176, BEAGLE INN’S HALL OF FAME, male, owner: Mujiri S.
Group 7:  Gordon Setter, 189, MILA GRANDSET REGATTA NORTHERN SHINE, female, owner: Negovora E.
Group 8:  Golden Retriever, 210, BONO GOLDEN BURLEY, male, owner: Shetekauri M.
Group 9:  Epagneul Nain Continental (Papillon), 257, FASHION FIRT ZHAKLIN, female, owner: Kairine D.
Group 10:Piccolo Levriero Italiano, 274, RUN LOLA RUN FLAME, female, owner: Poniatenko E.
 
Best Couple
1. Basenji, 141/144, owner: Shevtsova T.
2. Deutscher Schaferhund, 006/011, owner: Beruashvili N.
3. Rottweiler, 070/072, owner: Matcharashvili D.
 
Best Kennel
1. Deutscher Schaferhund, “GEODOG”, owner: Sutidze Z.
2. Golden Retriever, “Golden Burley”, owner: Gvelesiani G.
 
Best Veteran
1. Rottweiler, 070, LEGA ISNIS UBNIDAN, male, owner: Matcharashvili D.
2. Bulldog, 036, SHERVUDSKIY SJURPRIZ DISCOVERY DLYA PR, female, owner: Khelmitskaya E.
3. Zwergschnauzer (P/S), 092, ROBERTINA OKROS VELIDAN, female, owner: Rukhadze I. & Rostmashvili T.
 
Best in Show
1. American Akita, 136, INDEVOR TOO HOT FOR YOU, male, owner: Stepanov N.
2. Epagneul Nain Continental (Papillon), 257, FASHION FIRT ZHAKLIN, female, owner: Kairine D.
3. Bulldog, 033, GELLERT GRINDEWALD, male, owner: Smirba T.

 
გამარჯვებულები "Golden Fleece 2021":
  
Best in Baby Show
1. Pomeranian, 146, VAN DAM FOR WHITE SUPERSTAR SAKATVELO, male, owner:
2. Caucasian Shepherd Dog, 049, HARUNA, male, owner: Kochalidze A.
3. Chow Chow, 143. ALBUS REGNUM ESMA, female, owner: Nikoleishvili & Imedava.
 
Best in Puppy Show
1. Australian Shepherd Dog, 002, ANSERVISH PUDDING, male, owner:
2. Caniche Toy, 249, NOAVEL ART COCA COLA, female, owner:
3. Zwergpinscher, 085, AYRON ABSOLUTE, male, owner: Druzhkina V.
 
Best in Junior Show
1. Bichon A Poil Frise, 234, GLAMOURKENNEL ZHASTIN-ZHERAR, male, owner: Batiashvili V.
2. Dachshund Kaninchen (L/H), 124, MONTESCEL LOREN (KAN), male: Owner: Gigitelashvili K
3. Labrador Retriever, 221, GOTFARTHER SPECIAL SECRET, male, owner: Morozova A.
 
Best in Groups
Group 1:  Welsh Corgi Pembroke, 022, LAIF SPRING EVERYBODY WISH ME, male, owner: Zaytseva I.
Group 2:  Grosser Schweizer Sennenhund, 062, SAKHINIYA KRASA, female, owner: Shevtsova E.
Group 3:  Fox Terrier (S/H), 090, PINNACLE AMANDA TO KANIX, female, owner: Evans, Veshapidze & Valueva.
Group 4:  Dachshund Mini (L/H), 271, AGATA KRISTI SHARLEN ODESSA, female, owner: Sidelnikova E.
Group 5:  Deutscher Spitz (Pomeranian), 150, MY SUNNY DREAMS DARIO, male, owner: Ivanichko K.
Group 6:  Beagle, 167, ANVI HIGH LINE ULLER MACKINTOSH, male, owner: Barbaritskiy A.
Group 7:  Gordon Setter, 182, MILA GRANDSET REGATTA NORTHERN SHINE, female, owner: Negovora E.
Group 8:  Golden Retriever, 204, SKY BUDDY, male, owner: Kiladze U.
Group 9:  Shih Tzu, 258, BELIEVE ME TETATET, male, owner: Semernya E.
 
Best Couple
1. Basenji, 138/142, owner: Shevtsova T.
2. Sredneaziatskaia Ovtcharka, 070/072, owner: Matcharashvili D.
3. Deutscher Schaferhund, 082/083, owner: Afanasenkon E.
 
Best Veteran
1. Caucasian Shepherd Dog, 054, MORO LEON LEO, male, owner: Salukvadze Z.
2. Dachshund Mini (L/H), 271, AGATA KRISTI SHARLEN ODESSA, female, owner: Sidelnikova E.
3. Bulldog, 036, SHERVUDSKIY SJURPRIZ DISCOVERY DLYA PR, female, owner: Khelmitskaya E.
 
Best in Show
1. Fox Terrier (S/H), 090, PINNACLE AMANDA TO KANIX, female, owner: Evans, Veshapidze & Valueva.
2. Shih Tzu, 258, BELIEVE ME TETATET, male, owner: Semernya E.
3. Deutscher Spitz (Pomeranian), 150, MY SUNNY DREAMS DARIO, male, owner: Ivanichko K.

ვულოცავთ გამარჯვებულებს!


 
 
 

 


ჩვენი სპონსორი:

purinapp
პრემიუმ კლასის საკვები ძაღებისთვის
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters