კვირა, 01 ნოემბერი 2020
CAC-CACIB FCI Georgian Winner 2020 და Tbilisoba 2020

3 და 4 ოქტომბერი 2020 ქ. თბილისი ჩატარდა  ყველა ჯიშის ძაღლების საერთაშორისო გამოფენა  CAC-CACIB FCI "Georgian Winner 2020" და "Tbilisoba 2020"

3 ოქტომბერი 2020 4 ოქტომბერი 2020
 
მონოჯიშიანი ეროვნული გამოფენების ბლოკი, CAC რანგი
 
 
3 ოქტომბერი, ლაბრადორ რეტრივერი და იაგდტერიერი
4 ოქტომბერი, გოლდენ რეტრივერი და ბიგლი
 
გამოფენის ორგანიზატორი:
 
 
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
 
 
 
გამოფენის სპონსორები:
 
"Purina Pro Plan"
პრემიუმ კლასის საკვები ძაღლებისთვის

 

ექსპერტები:

"Georgian Winner 2020" და "Tbilisoba 2020"

იუზა ბერაძე ნატალია მესტვირიშვილი ზაზა ომაროვი 

 

მონოჯიშიანი ეროვნული გამოფენების ბლოკი

ზაზა ასანიშვილი

 

გამარჯვებულები "Georgian Winner 2020" 

 
Best in Baby Show
1. Basenji, 223, BITUMBA, male, Owner: Begieva L.
2. Samoedskaia Sobaka, 239, AVRORA FOR WHITE AND US, female, Owner: Katamadze P.
3. Deutscher Kurzhaar, 289, DINO NIKI, male, Owner: Rochikashvili G.
 
Best in Puppy Show
1. Deutscher Shepherd Dog (L/H), 023, BEATRIS GEODOG, female, Owner: Kordzadze Z.
2. Labrador Retriever, 347, ALEXANDRA PANI DUCKER BLACK, female, Owners: Cincadzde A. & DUCKER BLACK
3. Golden Retriever, 302, CHAMP GOLDEN BURLY, male, Owner: Akhalashvili N.
 
Best in Junior Show
1. Riesenschnauzer, 126, GENTLY BORN ZENOBIA, female, Owner: Beridze A.
2. Samodskaia Sabaka, 240, TONI S HUTORA DYKANKI, male, Owner: Danelia T.
3. Malinois, 029, DAGGA MULAN, female, Owners: Tsivadze A. & Tchitchinadze A.
 
Best in Groups
Group 1:  Australian Shepherd Dog, 005, AURORA LIGHT, female, Owner: Nadaraia K.
Group 2:  Rottweiler, 136, HAUS BLACK BIST ANJI, male, Owner: Chijavadze L.
Group 3:  Fox Terrier (Smooth), 179, RESIDENSET’S MARY READ, female, Owner: Veshapidze D.
Group 4:  Siberian Husky, 254, SHEIKH, male, Owner: Bagdoniene I.
Group 5:  Beagle, 274, BEAGLE INN’S HALL OF FAME, male, Owner: Mujiri S.
Group 6:  Weimaraner, 296, POINT HUNT MUSTANG, male, Owner: Arakelyan A.
Group 7:  Labrador Retriever, ATLANT DEMBE DUCKERBLACK, male, Owner: Shilakadze N.
Group 8:  Bouledogue Francais, 377, LYUVIR OSCAR LEFRAN DE POMPINIAN, male, Owner: Larionov S.
Group 9:  Russian Borzoi, 399, MARSALA AUKSINE KRAITELE, female, Owner: Chichua D.
 
Best Couple
1. Weimaraner  296/297, Owner: Arakelyan A.
2. Malinois  029/030, Owner: Tchitchinadze A.
3. Rottweiler  136/140, Owner: Cijavadze L.
 
Best Veteran
1. Rottweiler, 138, HILTON JOKER ISNIS UBNIDAN, male, Owners: Broyan T. & Sutidze Z.
2. Labrador Retriever, 364, DEKLINE-BENI, male, Owner: Khmiadashvili N.
 
Best Kennel
1. Beagle “Beagle Inn”, Owner: Mujiri S.
2. Golden Retriever “Golden Burly”, Owner: Gvelesiani G.
3. Labrador Retriever “ Ducker Black”, Owner: Shilakadze N.
 

Best in Show

1. Beagle, 274, BEAGLE INN’S HALL OF FAME, male, Owner: Mujiri S.
2. Fox Terrier (Smooth), 179, RESIDENSET’S MARY READ, female, Owner: Veshapidze D.
3. Weimaraner, 296, POINT HUNT MUSTANG, male, Owner: Arakelyan A.


გამარჯვებულები "Tbilisoba 2020"
 
 
Best in Baby Show
1. Basenji, 223, BITUMBA, male, Owner: Begieva L.
2. Сaucasian Sheperd Dog, 080, BARNEY, female, Owner: Khakhiauri K.
3. Dobermann, 103, AGAT-BUCHI, male, Owner: Arveladze G.
 
Best in Puppy Show
1. Labrador Retriever, 351, ALEXANDRA PANI DUCKERBLACK, female, Owners: Cincadzde A. & DUCKER BLACK
2. Golden Retriever, 307, CHAMP GOLDEN BURLY, male, Owner: Akhalashvili N.
3. Beagle, 273, BEAGLE INN’S JAMES BROWN, male, Owner: Kalandadze M.
 
Best in Junior Show
1. Beagle, 238, MILA, female, Owner: Dgebuadze M.
2. Riesenschnauzer, 126, GENTLY BORN ZENOBIA, female, Owner: Beridze A.
3. Rottweiler, 135, MODNYI BRAND EVLAMPIA, female, Owner: Asatiani G.
 
Best in Groups
Group 1:  Deutscher Schaferhund, 020, EROM GALLANT COLORIT, male, Owner: Siradze D.
Group 2:  Bulldog, 047, GELLERT GRINDELWALD, male, Owner: Smirba T.
Group 3:  Fox Terrier (Smooth), 173, RESIDENSET’S MARY READ, female, Owner: Veshapidze D.
Group 4:  Siberian Husky, 254, SHEIKH, male, Owner: Bagdoniene I.
Group 5:  Beagle, 283, BEAGLE INN’S HALL OF FAME, male, Owner: Mujiri S.
Group 6:  Deutscher Kurzhaar, 296, GERDA, female, Owner: Kandelaki T.
Group 7:  Labrador Retriever, 360, SUNANGEL NOY DUCKERBLACK, male, Owners: Cincadzde A. & DUCKER BLACK
Group 8:  Chinese Crested Dog, 385, GRETTA, female, Owner: Kuparadze E.
Group 9:  Russian Borzoi, 399, MARSALA AUKSINE KRAITELE, female, Owner: Chichua D.
 
Best Couple
1. Weimaraner, 301/302, Owner: Arakelyan A.
2. Golden Retriever,
3. Malinois, 029/030, Owner: Tchitchinadze A.
 
Best Veteran
1. Rottweiler, 138, HILTON JOKER ISNIS UBNIDAN, male, Owners: Broyan T. & Sutidze Z.
2. Labrador Retriever, 364, DEKLINE-BENI, male, Owner: Khmiadashvili N.
 
Best Kennel
1. Beagle “Beagle Inn”, Owner: Mujiri S.
2. Rottweiler, “ROTT FRAU FORTUNA”, Owner: Chijavadze L
3. Rottweiler, “GUARDIAN OF DARKNESS”, Owner: Asatiani G.
 

Best in Show

1. Siberian Husky, 254, SHEIKH, male, Owner: Bagdoniene I.
2. Beagle, 283, BEAGLE INN’S HALL OF FAME, male, Owner: Mujiri S.
3. Russian Borzoi, 399, MARSALA AUKSINE KRAITELE, female, Owner: Chichua D.

ვულოცავთ გამარჯვებულებს!
 

 
 
 

 


ჩვენი სპონსორი:

purinapp
პრემიუმ კლასის საკვები ძაღებისთვის
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters