ხუთშაბათი, 02 ივლისი 2020
CAC-CACIB FCI " Georgian Spring 2019" და "Tbilisi Challenge 2019"

13 და 14 აპრილი 2019 ქ. თბილისში ჩატარდა ყველა ჯიშის ძაღლების საერთაშორისო გამოფენა CAC-CACIB FCI "Georgian Spring 2019" და "Tbilisi Challenge 2019".


13 აპრილი 2019 14 აპრილი 2019
 
 
გამოფენის ორგანიზატორი:
 
 
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
 
 
გამოფენის სპონსორები:
 
"Purina Pro Plan"
პრემიუმ კლასის საკვები ძაღებისთვის
 

 
ექსპერტები:
 
ნატალია მესტვირიშვილი
(საქართველო)
იგორ სელიმოვიჩი (ხორვატია)  პაკო რუიზ როდრიგესი (ესპანეთი) 

 
 
გამარჯვებულები "Tbilisi Challenge 2019":
  
Best in Baby Show
1. Shiba Inu, 239, HANDZIMEMESITE GAYA, Female, owner: Zakamskaya E.
2. American Akita, 203, BASTI, Female, owner: Nikolaishvili T.
3. Weimaraner, 298, AURELIA SILVER FALCON, Female, owner: kennel ”Silver Falcon”.
 
Best in Puppy Show
1. Labrador Retriever, 347, ATLANT DEMBE DUCKERBLACK, Male, owner: Agiashvili M.
2. Shiba Inu, 240, HANDZIMEMESITE SHINKORI, Female, owner: Rukhadze I.
3. Bulldog, 041, BALTAZAR S TIHOGO OKEANA, Male: Zalkina N.
 
Best in Junior Show
1. Shiba Inu, 241, HANDZIMEMESITE FIGARO, Male, owner: Zakamskaya E.
2. Deutscher Spitz-Pomeranian, 220, JIGMAN LIMON OT PANDY SHARM, Female, owner: Gaynulina E.
3. Sredneaziatskaia Ovtcharka, 130, ARON GRAMITONI, Male, owner: Khatiashvili G.
 
Best in Groups
Group 1:  Australian Sspherd, 002, WESTERN COMMAND CHERRY CRUSH, Female, owner: Vishnyakova N.
Group 2:  Cane Corso, 072, BODYGUARD LAND OPIUM, Male, owner: Metreveli B.
Group 3:  Yorkshire Terrier, 181, ALDE’PARIS MY SENSATION, Male, owner: Latypova F.
Group 4:  Dachshund Kaninchen (Wire haired), 185, ANSERVISH BLUE CARASAO, Female, owner: Markelov B.
Group 5:  Deutscher Spitz-Pomeranian, 231, THAI SILK UNIQUE PERSPECTIVE, Male, owner: Gaynulina E.
Group 6:  Dalmatinac, 282, GLORIANDUS MALEFICENT, Female, owner: Alyushina E. & Orlova L.
Group 7:  Weimaraner, 299, POINT HUNT MUSTANG, Male, owner: Arakelyan A.
Group 8:  Labrador Retriever, 361, FITELLI JOCO REMOTO, Male, owner: Kuchava A.
Group 9:  Pekingese, 408, HOLLI BOB DAVID, Male, owner: Beradze I.
Group 10:Greyhound, 423, ARTEFAKT CHELSY, Female, owner: Privalov O. & Zeizulova R.
 
Best Couple
1. Dalmatinac, 281/282, owner: Alyushina E.
2. Labrador Retriever, 369/361, owner: Simonov G.
3. Beagle, 271/278, owner: Mujiri S.
 
Best Kennel
1. Labrador Retriever “FITELLI”, owner: Simonov G.
2. Rottweiler “ROTT FRAU FORTUNA”, owner: Chijavadze L.
3. LBeagle “TBILISI BEAGLE INN”, owner: Mujiri S.
 
Best Veteran
1. Deutscher Spitz-Pomeranian, 231, THAI SILK UNIQUE PERSPECTIVE, Male, owner: Gaynulina E.
 
Best in Show
1. Labrador Retriever, 361, FITELLI JOCO REMOTO, Male, owner: Kuchava A.
2. Pekingese, 408, HOLLI BOB DAVID, Male, owner: Beradze I.
3. Australian Sspherd, 002, WESTERN COMMAND CHERRY CRUSH, Female, owner: Vishnyakova N.
 
გილოცავთ გამარჯვებულებს!
 
 
 

 


ჩვენი სპონსორი:

purinapp
პრემიუმ კლასის საკვები ძაღებისთვის
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters