ოთხშაბათი, 13 დეკემბერი 2017
CAC-CACIB FCI "Golden Fleece 2017" და "Rtveli 2017"

ამა წლის 23 და 24 სექტემბერი ქ. თელავი ჩატარდა ყველა ჯიშის ძაღლების საერთაშორისო გამოფენა CAC-CACIB FCI "Golden Fleece 2017" და "Rtveli 2017".

23 სექტემბერი
24 სექტემბერი
 

 
 გამოფენის ორგანიზატორი:
 
 
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია

ექსპერტები:
 
ელზბიეტა ჰვალიბოგ (პოლონეთი)  მონიკა ბლაჰა (ავსტრია)  ზორან ჩურჩიჩი (სერბეთი) 
 

 
გამარჯვებულები "Golden Fleece 2017":
 
Best in Baby Show
1. Labrador Retriever, 345, FITELLI JUNGLE BOOK, Female, owner: Simonov G.
2. Beagle, 270, KIM’S CASTLE HUGO BOSS, Male, owner: Koshevaya K.
3. Cane Corso, 056, BRAVUS, Male, owner: Ajimamudov G.
 
Best in Puppy Show
1. Weimaraner(S/H), 312, POINT HUNT MUSTANG, Male, owner: ArakelIan A.
2. Boston Terrier, 378, BOSTON STYLE IS QUEEN CONQUERS THE WORLD, Female, owner: Safronova S.
3. Zwerschnauzer (Black), 138, CHEER YOU UP S TAGANIEGO ROGA, Female: Gorokhova A.
 
Best in Junior Show
1. Welsh Corgi Pembrok, 469, TALISMAN VASILISY MAKEREL SKY, Male, owner: Rakov A.
2. Bracco Italiano, 298, CARAMBOSS FROM MAGNIFICOS KINGDOM, Male, owner: Mamchur
3. Deutsche Dogge, 069, VASHE SCHASTIE TIARA POBEDONOSNAYA, Female, owner: Stepanova N.
 
Best in Groups
Group 1:  Welsh Corgi Pembrok, 469, TALISMAN VASILISY MAKEREL SKY, Male, owner: Rakov A.
Group 2:  Sredneaziatskaia Ovtcharka, 108, ALDAIR ALABAI HAN BATYR, Male, owner: Anischenko M.
Group 3:  West Highland White Terrier, 184, GORGIPPIJA CEFAS LAVAN, Male, owner: Samarina O.
Group 4:  Dachshund (Teckel) Kurzhaar, 195, KOSTA FELICITAS TEKIARA, Female, owner: Kostina N.
Group 5:  Deutscher Spitz (Pomeranian), 244, LEGENDA #1 OT PANDY SHARM, Female, owner: Karelina I.
Group 6:  Basset Hound, 268, PRIDEBASS MESSENGER FOR HEART, Male, owner: Khudoleeva E.
Group 7:  Bracco Italiano, 298, CARAMBOSS FROM MAGNIFICOS KINGDOM, Male, owner: Mamchur
Group 8:  Labrador Retriever, 357, JACQUES, Male, owner: Volodin S.
Group 9:  Maltese, 433, ELKETE’S SHOW THE SOFI, Female, owner: Novikova Y.
Group 10: Borzoi, 453, FONEZEL JOKEY VIRTUS, Male, owner: Bleze E.
 
Best Couple
1. Bichon A Poil Frise, 375/377, owner: Ismakhanova N.
2. Siberian Husky, 260/263, owner: Bagdoniene I.
3. Basset Hound, 268/269, owner: Khudoleeva E.
 
Best Veteran
1. Cane Corso, 062, ETTORE RENE, Male, owner: Takaidze T.
 
Best Kennel
1. Maltese “OHANA HAMI LI”, owner: Sergushchenko L.
2. Schnauzer “NETTL GREIT”, owner: Bataeva E.
3. Beagle “SIMONA LAND”, owner: Semenova M.
 
Best in Show
1. Welsh Corgi Pembrok, 469, TALISMAN VASILISY MAKEREL SKY, Male, owner: Rakov A.
2. Labrador Retriever, 357, 357, JACQUES, Male, owner: Volodin S.
3. Maltese, 433, ELKETE’S SHOW THE SOFI, Female, owner: Novikova Y.

 

იხილეთ ფოტოები



გამარჯვებულები "Rtveli 2017"
:
 
 
Best in Baby Show
1. Beagle, 269, SIMONALAND AMANDA, Female, owner: Semenova M.
2. Cane Corso, 061, Tequila, Female, owner: Odikadze D.
3. Labrador Retriever, 342, FITELLI JUNGLE BOOK, Female, owner: Simonov G.
 
Best in Puppy Show
1. Zwerschnauzer (Black), 141, CHEER YOU UP S TAGANIEGO ROGA, Female: Gorokhova A.
2. Weimaraner(S/H), 312, POINT HUNT MUSTANG, Male, owner: ArakelIan A.
3. Chihuahua(S/H), 402, FASTER WIND BELIY SHOKOLAD, Male, owner: Shilakadze N.
 
Best in Junior Show
1. Dobermann, 078, PRIDE OF RUSSIA UZOR, Male, owner: Danilenko A.
2. Golden Retriever, 323, A’M BOSS NAVALIS, Male, owner: Alferova
3. Shih Tzu, 442, CRISANTEMO DEL CAUCASO DUCA D’ORLEANS, Male, owner: Husainzade Sh.
 
Best in Groups
Group 1:  Shetland Shepdog, 026, LAYLAND STAR, Female, owner: Borodinov A.
Group 2: Deutscher Boxer, 077, ALMERA’S BOLDO, Male, owner: Arakelov A.
Group 3:  Kerri Blue Terrier, 176, VOLZHSKIY ARKOS CHRIS CAINE, Male, owner: Tikhonova M.
Group 4:  Dachshund (Teckel) Kurzhaar, 195, KOSTA FELICITAS TEKIARA, Female, owner: Kostina N.
Group 5:   American Akita, 215, RESTYL-ING PRINCESS GABRIELLA, Female, owner: Vigileva E.
Group 6:   Beagle, 277, SIMONALAND CROSS FIRE, Male, owner: Semenova M.
Group 7:   Deutsche Drathaar, 299, MAIKO DU DOMAINE DES CLAYUX, Male, owner: Shatvoryan A.
Group 8:  Flat Coated Retriever, 320, LUSSO ANGELO PRINCESSA DEL REGNO FLAT, Female, owner: Akhmetova E.
Group 9:  Chihuahua (L/H), 403, TOUCH THE SKY S LIPETSKIH OZER, Male, owner: Romanova Y.
Group 10: Borzoi, 450, FONEZEL JOKEY VIRTUS, Male, owner: Bleze E.
 
Best Couple
1. Shih Tzu, 442/443, owner: Husainzade Sh.
2. Maltese, 421/430, owner: Sergushchenko L.
3. Siberian Husky, 258/261, owner: Bagdoniene I.
 
Best Kennel
1. Beagle “SIMONA LAND”, owner: Semenova M.
2. Zwergschnauzer “SANTA KNIRIS”, owner: Shiryaeva N.
3. Maltese “OHANA HAMI LI”, owner: Sergushchenko L.
 
Best Veteran
1. Deutscher Spitz (Mittelspitz), Male, owner: Silina
2. Cane Corso, 062, ETTORE RENE, Male, owner: Takaidze T.
 
Best in Show
1. American Akita, 215, RESTYL-ING PRINCESS GABRIELLA, Female, owner: Vigileva E.
2. Flat Coated Retriever, 320, LUSSO ANGELO PRINCESSA DEL REGNO FLAT, Female, owner: Akhmetova E.
3. Beagle, 277, SIMONALAND CROSS FIRE, Male, owner: Semenova M.

 

იხილეთ ფოტოები


ვულოცავთ გამარჯვებულებს!

 
 
 
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters