სამშაბათი, 26 სექტემბერი 2017
CAC-CACIB FCI "Georgian Winner 2017" და "Iveria Star 2017"

ამა წლის 27 და 28 მაისს ქ. თბილისში ჩატარდა ყველა ჯიშის ძაღლების საერთაშორისო გამოფენა CAC-CACIB FCI "Georgian Winner 2017" და "Iveria Star 2017".

27 მაისი 2017
28 მაისი 2017

 

  გამოფენის ორგანიზატორი:
 
 
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია

ექსპერტები:
 
ცვი კუპფერბერგი (ისრაელი) გალინა ჟუკი (ბელორუსია) ევგენია ტოლპინა (უკრაინა)

 გამოფენის სპონსორი:

 

 
 გამარჯვებულები "Georgian Winner 2017":
 
Best in Baby Show
1. Shih-Tzu, 427, CRISANTEMO DEL CAUCASO DUKA D’ORLEANS, female, owner: Husainzade Sh.
2. Siberian Husky, 245, GRACE  KELLY INDIGO MOONLIGHT, female, owner: Bagdoniene I.
3. Rottweiler, 096, AISHA, female, owner: Asatiani G.
 
Best in Puppy Show
1. Bouledogue Francais, 381, A’VIGDORS DIONISIA, female, owner: Komisarova E.
2. Jack Russel Terrier, 143, LOVELY-ORANGE ROLEX, male, owners: Serova O. & Kubash O.
3. American Akita, 199, BALTAZAR OKROS VELIDAN, male, owner: Nebieradze U.
 
Best in Junior Show
1. Bichon A Poil Frise, 376, LADIKILLER’S ABSOLUTELY PRICELESS, male, owner: Volyaeva E.
2. Grand Caniche, 402, NORD FOREST LEGIONARY FOR SOLAR-PRIDE, male, owners: Boldyreva E. & Golubev N.
3. Beagle, 282, DILARA MAL’VA HOUSE, female, owner: Mujiri S.
 
Best in Groups
Group 1:  Australian Shepherd Dog, 002, SEVENTY SEVEN LEVITAN, male, owner: Zhuravleva A.
Group 2:  Riesenschnauzer, 095, ZARINA’S DESIGN TU SIEMPRE UNICA, female, owners: Obez Z. & Treschenko N.
Group 3:   Jack Russel Terrier, 153, LOVELY-ORANGE JACKPOT, female, owners: Serova O. & Kubash O.
Group 4:  Zwerg-Dachshund Kurzhaar, 183, TVERSKOY MOZAIKI TSARSKIY OHOTNIK, male, owner: Ospisheva G.
Group 5:  Deutscher Spitz Kleinspitz, 211, ADISH TAU ZLATIBOR, male, owner: Murzin A..
Group 6:  Beagle, SIMONALAND MAKE MY DAY, male, owners: Krylova A. & Peretokin R.
Group 7:  Rovidszoru Magyar Viszla, 313, NAGYSZOROSI VADASZ APACS, male, owner: Miroshnichenko A.
Group 8:  Labrador Retriever, 365, LAB’SPB OLYMPIA, female, owner: Egorova O
Group 9:  Pug, 423, FLASH OF JOY ZOYA ABIGERU, female, owner: Barasheva A.
Group 10: Piccolo Levriero Italiano, 436, FABULA FIERI SOLO IL SOLE, female, owner: Ponamareva
 
Best Couple
1. Jack Russel Terrier, 149-153, owner: Serova O.
2. Berner Sennenhund, 038-040, owners: Artemieva J. & Voronin S.
3. Labrador Retriever, 350-356, owner: kennel “DACKERBLACK”
 
Best Kennel
1. Siberian Husky, “INDIGO MOOLIGHT”, owner: Bagdoniene I.
2. Beagle, “SIMONALAND”, owner: Semenova M.
 
Best Veteran
1. Beagle, 295, SZEPEGYI-SZIMAT, male, owner: Semenova M.
2. Riesenschnauzer, 094, RUTA, female, owners: Beridze N. & Kopaleishvili
 

Best in Show

 

1. Deutscher Spitz Kleinspitz, 211, ADISH TAU ZLATIBOR, male, owner: Murzin A.
2. Pug, 423, FLASH OF JOY ZOYA ABIGERU, female, owner: Barasheva A.
3. Labrador Retriever, 365, LAB’SPB OLYMPIA, female, owner: Egorova O.

 


გამარჯვებულები "Iveria Star 2017":

Best in Baby Show
1. Shih-Tzu, 435, CRISANTEMO DEL CAUCASO DUKA D’ORLEANS, female, owner: Husainzade Sh.
2. Labrador Retriever, 350, HUNS DUCKERBLACK KENNEL BOBO, male, owner: Kopaliani P.
3. Rottweiler, 098, AISHA, female, owner: Asatiani G.
 
Best in Puppy Show
1. American Akita, 202, GUIDO, male, owner: Gamtsemlidze V.
2. Bouledogue Francais, 390, A’VIGDORS DIONISIA, female, owner: Komisarova E.
3. Australian Shepherd Dog, 001, SEVENTY SEVEN MR PRESIDENT, male, owner: Zhuravleva A.
 
Best in Junior Show
1. Golden Retriever, 337, TRAMIN SIKHARULI, male, owner: Usanetashvili A.
2. American Akita, 206, MAMORU THE QUEEN OF DRAGONS, female, owner: Vazhenina O.
3. Welsh Corgi Pembroke, 022, JACKPOT TELMAN HAUS, male, owner: Kostygova I.
 
Best in Groups
Group 1:  Welsh Corgi Pembroke, 027, LAIF SPRING BALTAZAR, male, owner: Baryshnikova Yu.
Group 2:  Black Russian Terrier, 104, ADAM RACI STYLE ROSSIA VELIKAYA, female, owner: Kotelnikov D.
Group 3:  Jack Russel Terrier, 154, LOVELY-ORANGE MASCARPONE, male, owners: Serova O. & Kubash O.
Group 4:  Zwerg-Dachshund Kurzhaar, 189, NET NARIN AMERICAN DREAM, male, owner: Nozdracheva
Group 5:  American Akita, 210, LYURUA DYURING TO DO ME HAPPY, male, owner: Vazhenina O.
Group 6:  Petit Basset Griffon Venden, 305, FOX’S NIGHTMAZE EURO SHOW NON STOP, female, owner: Markova A.
Group 7:  Deutscher Drathaar, 310, MAIKO DU DOMAINE DES CLAYUX, male, owner: Satvoryan A.
Group 8:  American Cocker Spaniel, 325, HARLEQUIN SHOW CRISTALL FROM WHISKY, male, owner: Novozhileva O.
Group 9:  Shih-Tzu, 438, SKAZKA IMANDRI ISKUSITELNITSA SERDETS, female, owner: Lozovaja E.
Group 10: Afghan Hound, VIVAT SANRAIZ LA VIE EST BELLE, female, owners: Matveeva & Vagina
 
Best Couple
1. Zwergspitz (Pomeranian), 226-232, owner: Ilchenko A.
2. Jack Russel Terrier, 154-158, owner: Serova O.
3. Labrador Retriever, 367-374, owner: Kennel “DACKERBLACK”
 
Best Kennel
1. Beagle, “SIMONALAND”, owner: Semenova M.
2. Golden Retriever, GOLDEN BARLY”, owner: Gvelesiani G.
3. Siberian Husky, “INDIGO MOONLIGHT”, owner: Bagdoniene I.
 
Best Veteran
1. Riesenschnauzer, 097, RUTA, female, owners: Beridze N. & Kopaleishvili
2. Beagle, 298, SZEPEGYI-SZIMAT, male, owner: Semenova M.
 

Best in Show

 

1. Jack Russel Terrier, 154, LOVELY-ORANGE MASCARPONE, male, owners: Serova O. & Kubash O.
2. American Akita, 210, LYURUA DYURING TO DO ME HAPPY, male, owner: Vazhenina O.
3. Shih-Tzu, 438, SKAZKA IMANDRI ISKUSITELNITSA SERDETS, female, owner: Lozovaja E.

 


ვულოცავთ გამარჯვებულებს!

 
 
 
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters