ორშაბათი, 27 მარტი 2017
CAC-CACIB FCI "Ivaria Star", "Batumi Cup", "Golden Fleece"
2016 წლის, 20,21 და 22 მაისს, ქალაქ ბათუმში ჩატარდა სამი საერთაშორისო გამოფენები CAC-CACIB FCI რანგით, "Iveria Star 2016", "Batumi Cup 2016" და "Golden Fleece 2016".
 
"Iveria Star 2016"
20 მაისს
"Batumi Cup 2016"
21 მაისს
"Golden Fleece 2016"
22 მაისს

გამოფენის ორგანიზატორები:

 
 
 საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
 
 
ექსპერტები:
 
 
ლუდმილა ნიკიტინა (რუსეთი) რაფაელ მალო ალკრუდო (ესპანეთი) ანტოან ხლებაროვი (ბულგარეთი)  
 

 
 
გამარჯვებულები "Iveria Start 2016":
 
Best in Baby Show
1. Bouledogue Francais - 149, A’VIGDORS BATHILLE, male, owner: Metreveli B.
2. Labrador Retriever - 136, ACME OF PERFECTION BLACK & CHOCOLATE, female, owner: Shilakadze N.
3. Beagle - 109, SIMPLY ROYAL COCONUT PIE, female, owner: Mujiri S.
 
Best in Puppy Show
1. Deutscher Drathaar - 121, EGERMASTER CHASING HUNTRESS, female, owner: Ivanov V.
2. Whippet - 167, ABSOLUTE MANN SPACE INVADERS, female, owner: Sambozhuk N.
3. American Akita - 088, HELENGAL STAR BRIGHT SHAPE OF MY HEART, male, owners: Svetlitskaya V. & Korotun I.
 
Best in Junior Show
1. Leonberger - 038, LORD ARAGON DE LA CINTE DE LA BATTRIE, male, owner: Zimina O.
2. Zwergschnauzer (P/S) - 060, TOP TARGET FARCE, male, owners: Zhinzhina N. & Sviridova N.
3. Beagle - 113, BEAUTY MAL’VA HOUSEfemale, owner: Mujiri S.
 
Best in Groups
Group 1:   Collie Rough - 003, AKAI MYSTERY ZIMA-ZIMA, female, owners: Storchak & Druzhinin.
Group 2:   Leonberger - 039, VICTORIINAN STORY OF MY LIFE, female, owner: Zimina O.
Group 3:   Scottish Terrier - 067, SPRITGHTLY LOUT ZIPPY FAIR, male, owner: Maltseva N.
Group 4:   Kaninchen Dachshund (Kurzhaar) - 077, LEKOLL BOBBI SHARM UNIK, male, owner: Deeva M.
Group 5:   Shiba - 100, YUKASI OKUMA REN, male, owner: Maslov D.
Group 6:   Beagle - 113, BEAUTY MAL’VA HOUSE, female, owner: Mujiri S.
Group 7:   Weimaraner - 127, DAUNTLESS WINNER BLESSED BY GOD, male, owners: Mischenko E. & O.
Group 8:   English Cocker Spaniel - 128, VOLANS AVIS IRVIN, male, owner: Evdokimova E.
Group 9:   Caniche Toy - 153, CLASSY BE ICONIC, male, owner: Akhmedova V.
Group 10: Borzoi - 166, SOLOVYEV HRABRAYA SERDSEMfemale, owner: Tyrina E.
 
Best Couple
1. Rottweiler043/045, owners: Sutidze Z. & Broyan T.
2. Deutscher Schaferhund, 004/006,  owners: Sutidze Z. & Broyan T.
 
Best in Show
1. Collie Rough - 003, AKAI MYSTERY ZIMA-ZIMA, female, owners: Storchak & Druzhinin.
2. Leonberger -  039, VICTORIINAN STORY OF MY LIFE, female, owner: Zimina O.
3. Shiba - 100, YUKASI OKUMA REN, male, owner: Maslov D.


 
გამარჯვებულები "Batumi Cup 2016":
 
Best in Baby Show
1. Bouledogue Francais - 149, A’VIGDORS BATHILLE, male, owner: Metreveli B.
2. Labrador Retriever - 136, ACME OF PERFECTION BLACK & CHOCOLATE, female, owner: Shilakadze N.
3. Samoedskaia Sabaka - 106, RADOST ZHIZNI MINT KISS, male, owner: Quntelia G.
 
Best in Puppy Show
1. Welsh Corgi Pembroke - 009, STYLE LIFE-ROCK-N-ROLL, male, owner: Kuznetsova A.
2. Deutscher Spitz (Pomeranian) - 101, ARRIGO OT PANDI SHARM, male, owner: Darbaidze M.
3. Deutscher Drathaar - 121, EGERMASTER CHASING HUNTRESS, female, owner: Ivanov V.
 
Best in Junior Show
1. Bullmastiff - 019, MARIUS KHE GREAT IS DVARISKIU, male, owner: Sambozhuk N.
2. Dobermann - 033, TERALINE SOUTHERN SEA SPIRIT, female, owner: Tomilin O.
3. English Cocker Spaniel - 137, VOLANS AVIS IRVIN , male, owner: Evdokimova E.
 
Best in Groups
Group 1:   Australian Shepherd - 001, FRAYTAL’S UP TO THE TOP (N/B), male, owner: Cherednichenko A.
Group 2:   Zwergschnauzer (Black) - 061, DREAMKISS NEVER LOSE, male, owners: Kaptsova T. & Kotelnikova O.
Group 3:   Scottish Terrier - 073, SPRITGHTLY LOUT I CLAY MORE BLACK DRAGON, male, owner: Shatskaya I.
Group 4:   Zwerg Dachshund (Kurzhaar) - 088, MINIDOGLAND LEXUS, male, owners: Ferapintova I. & Romashova I.
Group 5:   Shiba - 107, YUKASI OKUMA REN, male, owner: Maslov D.
Group 6:   Beagle - 120, BEAUTY MAL’VA HOUSE, female, owner: Mujiri S.
Group 7:   Weimaraner - 136, DAUNTLESS WINNER BLESSED BY GOD, male, owners: Mischenko E. & O.
Group 8:   Labrador Retriever - 153, INFINITE GLORY DE VIVA LEGENDAfemale, owner: Blinova A.
Group 9:   Lhasa Apso - 171, DELEMA CAVALI JUST CAVALLI, male, owners: Rossum b. & Smolich N.
Group 10: Borzoi - 177, SOLOVYEV HRABRAYA SERDSEMfemale, owner: Tyrina E.
 
Best Couple
1. Rottweiler046/048, owners: Sutidze Z. & Broyan T.
2. Deutscher Schaferhund, 004/006,  owners: Sutidze Z. & Broyan T.
 
Best in Show
1. Weimaraner - 136, DAUNTLESS WINNER BLESSED BY GOD, male, owners: Mischenko E. & O.
2. Borzoi-177, SOLOVYEV HRABRAYA SERDSEMfemale, owner: Tyrina E.
3. Zwergschnauzer (Black) - 061, DREAMKISS NEVER LOSE, male, owners: Kaptsova T. & Kotelnikova O.


 
გამარჯვებულები "Golden Fleece 2016":
 
Best in Baby Show
1. Labrador Retriever - 136, ACME OF PERFECTION BLACK & CHOCOLATE, female, owner: Shilakadze
2. Bouledogue Francais - 149, A’VIGDORS BATHILLE, male, owner: Metreveli B.
3. Samoedskaia Sabaka - 106, RADOST ZHIZNI MINT KISS, male, owner: Quntelia G.
 
Best in Puppy Show
1. Deutscher Spitz (Pomeranian) - 101, ARRIGO OT PANDI SHARM, male, owner: Darbaidze M.
2. American Akita - 086, HELENGAL STAR BRIGHT SHAPE OF MY HEART, male, owner: Svetlitskiy V.
3. Whippet - 163, ABSOLUTE MANN SPACE INVADERS, male, owner: Sambozhuk N.
 
Best in Junior Show
1. Dobermann - 033, TERALINE SOUTHERN SEA SPIRIT, female, owner: Tomilin O.
2. Bullmastiff - 019, MARIUS KHE GREAT IS DVARISKIU, male, owner: Sambozhuk N.
3. Leonberger - 038, LORD ARAGORN DE LA CINTE DE LA BATTRIE, male, owner: Zimina O.
 
Best in Groups
Group 1:   Collie Rough - 003, AKAI MYSTERY ZIMA-ZIMA, female, owners: Storchak & Druzhinin.
Group 2:   Bullmastiff - 019, TSARSKAYA IDILLIA ENRICO, male, owner: Sambozhuk N.
Group 3:   Am.Staffordshire Terrier - 062, YOU ARE MY SUNSHINE IZ DOMA LANKASTER, female, owner: Strelchenko Yu.
Group 4:   Kaninchen Dachshund (Kurzhaar) - 076, LEKOLL BOBBI SHARM UNIK, male, owner: Deeva M.
Group 5:   Shiba - 098, YUKASI OKUMA REN, male, owner: Maslov D.
Group 6:   Beagle - 113, KARA URUS YDGINA FLAME VICTORIA, female, owners: Shilova O. & Averchenkova T.
Group 7:   Gordon Setter - 117, GOANGO BLACK KING, male, owner: Eliseeva Y.
Group 8:   Golden Retriever - 127, EL MUNDO TIK HERKUS, male, owners: S. Chaudhur & K. Esolainen.
Group 9:   Shih Tsu - 159, BAI KUIN HURLY-BURLY, female, owner: Kozhanova A.
Group 10: Borzoi - 162, SOLOVYEV HRABRAYA SERDSEM, female, owner: Tyrina E.
 
Best Couple
1. Rottweiler, 046/048, owners: Sutidze Z. & Broyan T.
2. Deutscher Schaferhund, 004/006,  Sutidze Z. & Broyan T.
 
Best in Show
1. Bullmastiff - 019, TSARSKAYA IDILLIA ENRICO, male, owner: Sambozhuk N.
2. Collie Rough - 003, AKAI MYSTERY ZIMA-ZIMA, female, owners: Storchak & Druzhinin.
3. Shiba - 098, YUKASI OKUMA REN, male, owner: Maslov D.

 

 
 
 
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters