სამშაბათი, 21 თებერვალი 2017
CAC-CACIB FCI "Golden Fleece 2015"
ამა წლის 10 ოქტომბერს,  საქართველოში, ქ.თბილისში ჩატარდა ყველა ჯიშის ძაღლების საერთაშორისო გამოფენა CAC-CACIB FCI "Golden Fleece 2015". 
 
 
 
  გამოფენის ორგანიზატორები:
 
 
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
 
ექსპერტები:

პეტრუ მუნტეანი (რუმინეტი) შაბა ჟოლტ ლოკოდი (რუმინეტი) ნატალია მესტვირიშვილი (საქართველო)
   
გამარჯვებულები:
 
Best in Baby Show
1. Caucasian Shepherd Dog (№ 053), MANGO KHALIF, male, owner: Mamed Zade A.
2. Amerocan Akita (№ 181), KAIYA OKROS VELIDAN, female, owner: Bezhanishvili L.
3. Bulldog (№ 027), REPIN PICTURES ZESTY PEPPER, female, owner: Khmelnitskaya E.
 
Best in Puppy Show
1. Shih Tzu (№ 363), CRISANTEMO DEL CAUCASO AURORA BOREALIS, female, owner: Huseinzade S.
2. Pekingese (№ 346), IDEIA HOLLI BOB IZ ZHASMINOVOGO DVORTSA, female, owner: Glazkova O.
3. Pug (№ 353), FLASH OF JOY NOBLE BOY, male, owner: Rutskaya A.
 
Best in Junior Show
1. American Akita (№ 182), KY-ROCKET RACCON ROCKY, male, owner: Luzhbina Yu.
2. Zwergschnauzer (Black) (№ 125), HIGHT POINT S TAGANIEGO RODA, male, owner: Skochko G.
3. Epagneul Nain Continentale (Papillon) (№ 331), TERRIS UNIKUM ZHITAN GARU, male, owner: Luzhbina Yu.
 
Best in Groups
Group 1:  Schiperke (№ 019), VENI VICHI SAMANA STAR, female, owner: Vazhenina O.
Group 2:  Do-Khyi (№ 075), TALISMAN VOSTOKA BADARHAN SHENGLI, male, owner: Koroleva N.
Group 3:  Airdale Terrier (№ 129), BRAIT LEND KRUTOY PAREN, male, owner: Egorova G.
Group 4:  Dachshund Tekkel (Long Haired) (№ 174), SKY SPIRIT LED I PLAMYA, male, owners: Gunchenko Yu., Zemova M.
Group 5:  Amerocan Akita (№ 182), KY-ROCKET RACCON ROCKY, male, owner: Luzhbina Yu.
Group 6:  Beagle (№ 240), ABSOLUTELY SPOTLESS (FCI) HEROS, male, owner: Oleynik N.
Group 7:  Weimaraner (№ 252), GREY CLASSIC’S MISS CONGENIALITY, female, owner: Malyaeva V.
Group 8:  Labrador Retriever (№ 285), DEMIEN NORDIK WIND CHANGE, male, owner: Ivanchenko E.
Group 9:  Pekingese (№ 348), HOLLI BOB FACE CONTROL, male, owner: Glazkova O.
Group 10: Afghan Hound (№ 370), TAHKIRA PINA COLADA, male, owner: Vinogradova E.
 
Best Couple
1. Rottweiler (№ 093/096), owner: Chidjavadze L.
2. Bichon Havanais (№ 294/296), owner: Krilova I.
3. Siberian Husky (№ 212/213), owner: Bagdoniene I.
 
Best Kennel
1. Zwergschnauzer (Black), Kennel “S TAGANIEGO RODA”, owner: Gorokhova.
2. Siberian Husky, Kennel “INDIGI MOONLIGHT”, owner: Bagdoniene I.
3. Rottweiler, Kennel “ROT FRAU FORTUNA”, owner: Chidjavadze L.
 
Best in Show
1. Pekingese (№ 348), HOLLI BOB FACE CONTROL, male, owner: Glazkova O.
2. Labrador Retriever (№ 285), DEMIEN NORDIK WIND CHANGE, male, owner: Ivanchenko E.
3. Airdale Terrier (№ 129), BRAIT LEND KRUTOY PAREN, male, owner: Egorova G.
 
ვულოცავთ გამარჯვებულს!

 
 
 
 
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters