ორშაბათი, 27 მარტი 2017
CAC-CACIB FCI "Georgian Spring 2015"

ამა წლის 2 მაისი, საქართველოში, ქ. ქუთაისი ჩატარდა ორი ყველა ჯიშის საერთაშორისო გამოფენები CAC-CACIB FCI "Georgian Spring 2015".

 
გამოფენის ორგანიზატორები:
 
 
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
ქუთაისის მერია
და
კლუბი "ტობე"

ექსპერტები:

ლუის კატალან (პორტუგალია) ენრიკო დრუდი (სან მარინო) ზაზა ომაროვი (საქართველო)
   
 
გამარჯვებულები:
 
Best in Baby Show
1. Rottweiler, BARON RAY GEODOG, male, owner: Chokoshvili G.
2. Do-Khy, HEART KAYLAS GHARGAL, male, owwner: Burykina A.
3. American Akita, HUNDAY, male, owner: Gulashvili L.
 
Best in Puppy Show
1. American Akita, ZA MAGIC AKITA VILLA, female, owner: Metreveli B. & Zhorzhikashvili V.
2. Siberian Husky, AMARETTO CHOCOLATE INDIGO MOONLIGHT, male, owner: Karapetyan A.
3. Deutscher Schaferhund, AIDA, female, owner: Gulashvili L.
 
Best in Junior Show
1. American Cocker Spaniel, SHOKOLADNAJA FANTAZIJA ELENY ESTEL, female, owner: Zenkova E.
2. Maltese, MAGNIT UDACHI CHARLI SNOW PIT, male, owner: Krasikova S.
3. Dobermann, FORTUNATO DE LUMAR JERARDO, male, owner: Katrich T.
 
Best in Veteran Show
1. Welsh Corgi Pembrok, LISJA STAJA ZVEZDNAJA NOCH, female, owner: Usoltseva N.
2. Riesenschnauzer, GLORIS BASKIN ROBINS, male, owner: Nazarova T.
3. Deutscher Jagdterrier, ANDRO VOM LEUBNITZTAL, male, owner: Broyan T.
 
Best in Groups
Group 1: № 001, Bouvier des Flandres, HIT ALIVET BORA-BORA, female, owner: Andrianova & Nikolaeva.
Group 2: № 057, Caucasian Sheperd Dog, TSARSKOGO RODA LYALYA CHERNAYA, female, owner: Murzin A.
Group 3: № 119, Kerry Blue Terrier, BLU JOI PALMIRA, female, owner: Vorontsov I.
Group 4: № 128, Zwerg-Dachshund Teckel (S/H), IZUMRUDNAYA SKAZKA SHAMANKA, female, owner: Belkina A.
Group 5: № 150, Siberian Husky, SNOW IMAGE AMBASADOR, male, owner: Ashikhmina I.
Group 6: № 156, Basset Hound, MERKONI GVENDOLIN REY, female, owner: Tolmachenko T.
Group 7: № 167, Rovidszoru Magyar Viszla, LEMBO PRAUT GERDA, female, owner: Zamotaev A.
Group 8: № 189, Labrador Retriever, DEMIEN NORDIK WIND CHANGE, male, owner: Ivaschenko E.
Group 9: № 198, Bichon A Poil Frise, YARIKA’S BELIEVE IN YOUSELF, female, owner: Belmesova E.
 
Best Couples
1. Newfoundland: male, AQUATORYA KELVIN SCHEDRIVCHIK, owner: Abutova T. - female, AQUATORYA FRANSHIZE, owner: Abutova T.
2. Cane Corso: male, CENTAVR IZ DINASTII CHEMPIONOV, owner: Cerkasova A. - female, BODY GRACE IZ DINASTII CHEMPIONOV, owner:Kuznetsova V.
3. Akita Inu: male, IZUMI GO YOU DJENIMA, owner: Lisenkova E. - female, AKANE, owner: Lisenkova E.
  
Best Kennels
1. Rottweiler, “GEODOG”, owner: Sutidze Z.
2. Siberian Husky, “INDIGO MOONLIGHT”, owner: Bagdoniene I.
 
Best in Show
1. Kerry Blue Terrier, BLU JOI PALMIRA, female, owner: Vorontsov I.
2. Labrador Retriever, DEMIEN NORDIK WIND CHANGE, male, owner: Ivaschenko E.
3. Caucasian Sheperd Dog, TSARSKOGO RODA LYALYA CHERNAYA, female, owner: Murzin A.

ვულოცავთ გამარჯვებულს!
 

 
 
 
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters