სამშაბათი, 18 დეკემბერი 2018
CAC-CACIB FCI "Golden Fleece 2014"
22 ნოემბერი 2014 წელს, ქ. თბილისში ჩატარდა ყველა ჯიშის ძაღლების საერთაშორისო გამოფენა "Golden Fleece 2014". 

 


 

იხილეთ ფოტოები 

 
გამოფენის ორგანიზატორები:
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
 
ექსპერტები:
 
                
პეტრ რეჰანეკი           ტატიანა შიიანი         ვიკტორ შიიანი
ჩეხეთი                          უკრაინა                        უკრაინა
 
 
გამარჯვებულები:
 
Best Baby
1. Samoedskaia Sabaka, DORIAN SPRING LUCKY LOVE, Male, owner: Ozhegova O.
2. Rottweiler, NAGRADA GOLDEN LINE VICTORIA, Female, owner: Storojeva D.
3. Caucasian Shepherd Dog, BUBU CHEKA, Male, owner: Askurava G. (David)
 
Best Puppy
1. Golden Retriever, ARAMIS, Male, owner: Dolaberidze G.
2. Siberian Husky, LAMBERT MAX, Male, owner: Mukhiashvili G.
3. Deutscher Zwergspitz (Pomeranian), FRENCH DREAM SHAMPANE, Female, owner: Bagaeva T.
 
Best Junior
1. Grand Caniche, ZHEMCHUZHINA SIBIRI VICTORY FILIPP, Male, owner: Gavrilova T.
2. Fox Terrier, MERIVIN DREAMS VIVAT FOX MAJOR, Male, owner: Rahimova F.
3. Zwergschnauzer (Black), DREAMKISS AFFAIR OF HONOUR, Male, owner: Rahimova F.
 
Best Veteran
1. Bulldog, RUS KALIDO O’HARA STYLE REPIN PICTURES, owner: Khelmitskaia E.
2. American Staffordshire Terrier, LADY OF MY DREAM IZ DOMA LANKASTER, owner: Strelchenko Yu.
3. Piccolo Levriero Italiano, CALISTO, owner: Anufrieva O.
 
Best Couple
1. Shih Tzu
     328. GORNIY HRUSTAL IZ DRUZHINIHI, owner: Lyubchenko O.
     330. VASILISA IZ DRUZHINIHI, owner: Sultan A.
2. Pug
     317. HABENERO DE JAVU TANNER, owner: Gavriukova T.
     318. HABENERO DE JAVU BEGONIYA, owner: Gavriukova T.
3. Riesenschnauzer
     014. CHARDASH IZ IMPERII LARIEL, owner: Sukhomlinova
     20. CHANSI CHOIS E IZ IMPERII LARIEL, owner: Sukhomlinova
 
Best in Group 
1 Group, Welsh Corgi Pembrok, GINGER ELF AURUM, Female, owner: Vasilyeva
2 Group, Dogo Argentino, GOLDINALENA LEYLAND, Male, owner: Drozdov K.
3 Group, Fox Terrier, MERIVIN DREAMS VIVAT FOX MAJOR, Male, owner: Rahimova F.
4 Group, Dachshund Smooth haired, KOSTA FELICITAS ZAPALLADA DE LA VIDA, Female, owner: Novitskaia A.
5 Group, Deutscher Zwergspitz (Pomeranian), BRAVO’S AMERICAN IDOL PARTY, Male, owner: Drozdov K.
6 Group, Beagle, VARINHOUSE ROMANTIC DAYS, Female, owner: Komleva
7 Group, Gordon Setter, GORDON-SETT STYLE EDWARD, Male, owner: Kobaidze V.
8 Group, Golden Retriever, SALAMANKA’S APRIORI ON TOP, Male, owner: Korotkova M.
9 Group, Maltese, DAMOUNT SPEAK WITH ME SHANGHAI, Male, owner: Antonenko S.
10 Group, Whippet, ANYUTINY GLAZKI DIONE, Female, owner: Chistyakova O.
 
Best Kennel
1. Pug, HABENERO DE JAVU, owner: Gavriukova T.
2. American Staffordshire Terrier, IZ DOMA LANKASTER, owner: Strelchenko Yu.
3. Labrador Retriever, FITELLI, owner: Simonov G.
 
Best in Show
1. Maltese, DAMOUNT SPEAK WITH ME SHANGHAI, Male, owner: Antonenko S.
2. Whippet, ANYUTINY GLAZKI DIONE, Female, owner: Chistyakova O.
3. Deutscher Zwergspitz (Pomeranian), BRAVO’S AMERICAN IDOL PARTY, Male, owner: Drozdov K.
 
ვულოცავთ გამარჯვებულს!
 
 
 
 
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters