სამშაბათი, 18 დეკემბერი 2018
CAC-CACIB FCI "Tbilisoba 2014"
23 ნოემბერი 2014 წელს, ქ. თბილისში ჩატარდა ყველა ჯიშის ძაღლების საერთაშორისო გამოფენა "Tbilisoba 2014". 



 

იხილეთ ფოტოები 

 

 
გამოფენის ორგანიზატორები:
საქართველოს კინოლოგიური ფედერაცია
 
ექსპერტები:
 
                
პეტრ რეჰანეკი           ტატიანა შიიანი         ვიკტორ შიიანი
ჩეხეთი                          უკრაინა                        უკრაინა
 
 
გამარჯვებულები:
 
Best Baby
1. Samoedskaia Sabaka, DORIAN SPRING LUCKY LOVE, Male, owner: Ozhegova O.
2. Rottweiler, NAGRADA GOLDEN LINE VICTORIA, Female, owner: Storojeva D.
3. Caucasian Shepherd Dog, BUBU CHEKA, Male, owner: Askurava G. (David)
 
Best Puppy
1. Caucasian Shepherd Dog, BOMBORA, Male, owner: 
2. Labrador Retriever, ZHASMIN TII, Male, owner: Burjanadze N.
3. Deutscher Zwergspitz (Pomeranian), THAI SILK SHUGAR DE CARAMEL, Female, owner: Novikova T.
 
Best Junior
1. Sredneaziatskaia Ovtcharka, ALDAYAR ALABAY KUBAT, Male, owner: Shengelia D.
2. Beagle, SELESTA’S DREAMS FOREVER WITH ME, Female, owner: Jamburia N.
3. Fox Terrier, MERIVIN DREAMS VIVAT FOX MAJOR, Female, owner: Rahimova F.
 
Best Veteran
1. American Staffordshire Terrier, LADY OF MY DREAM IZ DOMA LANKASTER, owner: Strelchenko Yu.
2. Piccolo Levriero Italiano, CALISTO, owner: Anufrieva O.
3. Bulldog, RUS KALIDO O’HARA STYLE REPIN PICTURES, owner: Khelmitskaia E.
 
Best Couple
1. Shih Tzu
     323. GORNIY HRUSTAL IZ DRUZHINIHI, owner : Lyubchenko O.
     325. VASILISA IZ DRUZHINIHI, owner: Sultan A.
2. Pug
     312. HABENERO DE JAVU TANNER, owner : Gavriukova T.
     313. HABENERO DE JAVU BEGONIYA, owner : Gavriukova T.
3. Welsh Corgi Pembrok
     014. GING ELF ATILLA, owners: Sorokina & Lokett
     020. GINGER ELF AURUM, owner: Vasilyeva
 
Best in Group 
1 Group, Deutscher Schaferhund, ROLAND LIE ANNE LUR, Male, owner: Zhubrina A.
2 Group, Dogo Argentino, GOLDINALENA LEYLAND, Male, owner: Drozdov K.
3 Group, American Staff.Terrier, UNIVERSAL SOLDIER S ALMAZNOGO OSTROVA, Male, owner: Zharkov A.
4 Group, Dachshund Smooth haired, GOLDIANA ARABESQUE, Female, owner: Novitskaia A.
5 Group, Samoedskaia Sabaka, BELY BRILLIANT BENTLEY, Male, owner: Tuzhikova A.
6 Group, Dalmatinac, GLORIANDUS MY EMANCIPATION, Female, owner: Alyushina E.
7 Group, Rovidszoru Magyar Viszla, LEMBO PRUAT GERDA, Female, owner: Zamotaev A.
8 Group, Labrador Retriever, STELLA FIDELIS CHASING THE DREAM, Male, owner: Masteva S.
9 Group, Pekingese, GREYPORT OLIVER OF LIVANDA, Male, owner: Stupnitskaia M.
10 Group, Whippet, ANYUTINY GLAZKI DIONE, Female, owner: Chistyakova O.
 
Best Kennel
1. Pug HABENERO DE JAVU, owner: Gavriukova T.
2. American Staffordshire Terrier, IZ DOMA LANKASTER, owner: Strelchenko Yu.
3. Siberian Husky, INDIGO MOONLIGHT, owner: Bagdoniene I.
 
Best in Show
1. Samoedskaia Sabaka, BELY BRILLIANT BENTLEY, Male, owner: Tuzhikova A.
2. Deutscher Schaferhund, ROLAND LIE ANNE LUR, Male, owner: Zhubrina A.
3. Pekingese, GREYPORT OLIVER OF LIVANDA, Male, owner: Stupnitskaia M.
 
 
ვულოცავთ გამარჯვებულს!
 
 
 
 
  

ჩვენი სტუმრები:
free counters